Titles you rated
A Shop for KillersRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0