Series
Ratings
16- InuYashaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5