Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
I am MoreRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
UndineRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
An Unfinished FilmRated ★ 3.5