Movies
Ratings
24
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0