Titles you rated
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.5
Vinland SagaRated ★ 4.0
Dead Mount Death Play Part 2Rated ★ 3.5
Ragna CrimsonRated ★ 3.0
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 0.5
Tasokare HotelRated ★ 3.5
To Your Eternity Season 3Rated ★ 4.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.0
Summer PocketsRated ★ 3.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 4.0
With You and the RainRated ★ 2.0
Banned MoleRated ★ 4.0
Who Made Me a PrincessRated ★ 1.5
A Terrified Teacher at Ghoul School!Rated ★ 3.5
Welcome to Japan, Ms. Elf!Rated ★ 4.0
May I Ask for One Final Thing?Rated ★ 2.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Be Stronger! New SagaRated ★ 3.5
The Water MagicianRated ★ 2.0