Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0