Movies
Ratings
135
Our TimesRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0