Movies
Ratings
201
Deep ImpactRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0