Movies
Ratings
436
CruellaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5- Take Me to the MoonRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5