Titles you rated
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
GirlbossRated ★ 4.0
DynastyRated ★ 4.5
Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.0- The Toys That Made UsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.5
Everything Sucks!Rated ★ 4.5
The RainRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
InsatiableRated ★ 2.5
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
ExplainedRated ★ 4.0
Ugly DeliciousRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 1.5