Movies
Ratings
562
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 0.5
Look BackRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 5.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 5.0