Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The WordsRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
WombRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Last Comfort WomenRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5