Movies
Ratings
14
Summer WarsRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0