Movies
Ratings
373
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 1.5
JokerRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.5