Titles you rated
 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
 Reply 1994Rated ★ 5.0 Reply 1994Rated ★ 5.0
 The ProducersRated ★ 3.0 The ProducersRated ★ 3.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 GoblinRated ★ 4.0 GoblinRated ★ 4.0
 Another Miss OhRated ★ 4.0 Another Miss OhRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
 Secret Love AffairRated ★ 3.0 Secret Love AffairRated ★ 3.0
 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 Lovers in ParisRated ★ 3.0 Lovers in ParisRated ★ 3.0
 My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0 My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0
 Descendants of the SunRated ★ 4.0 Descendants of the SunRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0