Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5