Titles you rated
Conduct ZeroRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
ColetteRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5