Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 4.0