Movies
Ratings
158
The Sixth SenseRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 1.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
UpRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 2.5