Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5
KRated ★ 1.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0
Beyond The BoundaryRated ★ 1.5- Aldnoah.ZeroRated ★ 2.0
- Aldnoah.ZeroRated ★ 2.0
Terror in ResonanceRated ★ 2.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0