Titles you rated
ElysiumRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
JobsRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0