Titles you rated
Everybody Say KimchiRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0