Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 2.5
FacesRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Shanghai BluesRated ★ 3.5- A Dance That SpeaksRated ★ 5.0
- Capital LoveRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Bumpkin SoupRated ★ 1.5
Kandagawa WarsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 2.5