Series
Ratings
87
Chainsaw ManRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
WayneRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0