Titles you rated
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0