Titles you rated
First LoveRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5