Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Letter from KyotoRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
GaslightRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5