Series
Ratings
34
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5