Movies
Ratings
68
Love On-AirRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 1.0
Radio StarRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0