Movies
Ratings
42
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The First TimeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5