Titles you rated
Iron ManRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5