Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Best Years of a LifeRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0