Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5