Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0