Titles you rated
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0