Titles you rated
Hello My TeacherRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 2.0
BigRated ★ 1.5
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0