Movies
Ratings
88
Compartment Number 6Rated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Mother and ChildRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 5.0
ProofRated ★ 4.5
Café LumièreRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The SeagullRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0