Movies
Ratings
1072- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
GiaRated ★ 2.0
The Perfect NeighborRated ★ 2.5
The President's CakeRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ReunionRated ★ 2.0
UndineRated ★ 3.5
A Private LifeRated ★ 3.5