Titles you rated
PicnicRated ★ 3.5
TransitRated ★ 5.0
3670Rated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0
The Man Without a PastRated ★ 5.0
Broken EmbracesRated ★ 5.0
The Wedding BanquetRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5