Titles you rated
Fresh Off the BoatRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 2.5
Tuca & BertieRated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 4.0
Loot Season 1Rated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 5.0
Space ForceRated ★ 4.0
CrashingRated ★ 5.0
The Legend of KorraRated ★ 5.0
Space ForceRated ★ 5.0
The Legend of KorraRated ★ 5.0
The Legend of KorraRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
The Legend of KorraRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.5
Next in FashionRated ★ 2.0
Invincible Season 2Rated ★ 4.5