Series
Ratings
10- War of MoneyRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5