Movies
Ratings
1360
Jarhead 3: The SiegeRated ★ 1.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Harder They FallRated ★ 3.0
iBoyRated ★ 2.0
The StrangerRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Mother's DayRated ★ 0.5
Operation FinaleRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
InterceptorRated ★ 1.0
OverlordRated ★ 2.5
Cartel LandRated ★ 3.5
CounterstrikeRated ★ 1.0