Titles you rated
Heartbreak High Season 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Marvel Studios: AssembledRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0- Seoul Check-inRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 2.5
Political FeverRated ★ 5.0