Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
The VillainessRated ★ 2.5
Something BorrowedRated ★ 1.5
Hear MeRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.5