Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
The Life ListRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Our Little SecretRated ★ 2.5- HaochiRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Instant SwampRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
L'immensitàRated ★ 3.5