Series
Ratings
83
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 2.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Alice's Wonderland BakeryRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Great PretenderRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 2.5