Series
Ratings
33
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0