Titles you rated
Loser's AdventureRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Don't Hug Me, I'm ScaredRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 5.0
Cunk on LifeRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Thunder ForceRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5