Series
Ratings
214
AdolescenceRated ★ 4.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
Cunk on EarthRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 5.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The Road to Red Restaurant Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5