Series
Ratings
91
The ManipulatedRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0